Per dieną gamybinėje vaistinėje pagaminama apie 150 skirtingų ekstemporalių (pagal gydytojo receptus) pavadinimų vaistų: odos tepalų, akių, nosies lašų, dezinfekcinių tirpalų, specialių vaistų. Čia gaminamus vaistus kompanija gali pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą per vieną darbo dieną.


UAB „Limedika“ bendrovės pasiūla itin gausi – per 4000 pavadinimų vaistų ir daugiau nei 9000 pavadinimų medicinos prekių. Šiuo metu asortimentą sudaro apie 9000 pavadinimų prekių, iš kurių apie 40 proc. yra vaistai, 15 proc. sudaro higienos ir kosmetikos priemonės, apie 14 proc. – maisto priedai ir papildai, dar 12 proc. – medicininės paskirties prekės, 4 proc. – vaistažolės, 4 proc. – tvarsliava ir pleistrai, 2,5 proc. – prekės vaikams. 

Klientų pageidavimu vaistinėse nemokamai diegiama specializuota vaistų užsakymo ir kiekinės apskaitos programa „MedInfo“. Bendrovėje dirbantys programuotojai rūpinasi, kad programa „MedInfo“ nuolat būtų tobulinama tam, kad atitiktų išrankiausių vartotojų poreikius.

KIEKINĖS APSKAITOS PROGRAMA "MEDINFO"

UAB „Limedika“ programuotojų vaistinėms sukurta kiekinės apskaitos programa „Medinfo“ veikia nuo 2004-ųjų. Šią programą naudoja daugiau kaip 400 Lietuvos vaistinių, taip pat ji diegiama 200 Latvijos vaistinių. Programoje įdiegti vaistinėje dirbti reikalingi moduliai: sandėlis, kasa, receptai, pasiūla ir el. užsakymai, lojalumo programos, kainodara, filialų veiklos valdymas iš centro, buhalterija ir kt. Kasos programoje integruota „Gerų vaistų“ kortelės priežiūra. 12 žmonių kolektyvas nuolat tobulina programą, atsižvelgdamas į klientų pageidavimus ir įstatymų bazės pokyčius.

 

Programa „Medinfo“ skirta ir kiekinei, ir suminei apskaitai, taip pat galima naudoti atskirus modulius, pavyzdžiui, receptus ir pasiūlą. Ši programa siūloma visoms vaistinėms, nesvarbu, jos mažos ar didelės. Programą valdyti nesudėtinga, lengva išmokti ja naudotis. Ši programa patogi tuo, kad turi pagalbos sistemą („Help“), kuri leidžia nedelsiant spręsti problemas.

 

Jei susidomėjote ir norite sužinoti daugiau apie „Medinfo“ galimybes ir veikimą, kreipkitės:

„Medinfo“ atstovas programai diegti: Donatas Šidla, tel. (8 37) 322 346, mob. (8 615) 31 648, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.